مرجع تخصصی واردات و پخش تجهیزات حفاظتی و نظارتی در کشور ۰۲۱-۷۹۴۴۳

نصب دوربین مداربسته

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی خیلی از مردم به فکر آن هستند که برای منزل، ساختمان، فروشگاه و مغازه های خود دوربین مدار بسته نصب کنند. همین امر باعث شده که بازار خرید و فروش دوربین مدار بسته کمی داغ باشد. صاحبان این منازل و فروشگاه و… چون آگاهی کمی نسبت به دوربین و تجهیزات مورد نیاز آن دارند می بایست از مشاوره های تلفنی و اینترنتی بهره مند شوند. ما در صفاتک تمام سعی خود را کرد ایم تا بتوانیم بهترین مشاوره را به شما دهیم.

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

مراحل نصب دوربین مداربسته

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که با صفاتک تماس بگیرید. کارشناسان ما در صفاتک اطلاعات شما را ثبت می کنند.
کارشناسان اطلاعات شما را به تکنسین اعلام می کنند تا از محل نصب بازدید صورت گیرد. سپس تکنسین برای بازدید تماس میگیرد و با شما هماهنگ می‌کند.
پس از بازدید، تکنسین هزینه نصب دوربین مداربسته را برآورد می‌کند و به اطلاع شما می‌رساند. همچنین شما را از جزئیات کار آگاه می‌سازد.
پس از انجام تمام این مراحل شما در صورتی که تمایل داشته باشید پروژه نصب دوربین مداربسته شما شروع می‌شود.

خرید و نصب دوربین مداربسته

برای خرید و نصب دوربین مداربسته باید به نکاتی قبل از خرید دوربین مدار بسته و هنگام نصب آن توجه کنید.

قبل از خرید دوربین
پیش از خرید دوربین مدار بسته باید توجه داشته باشید که هدف شما از نصب دوربین مدار بسته و خرید آن چیست؟ این کار به شما کمک میکند تا بدانید که باید از چه نوع دوربین و سنسوری استفاده شود.

سوالات متداول نصب دوربین مداربسته

برای ثبت سفارش نصب ددوربین مداربسته، همین الان با شماره 79443 تماس بگیرید. کارشناسان ما در صفاتک اطلاعات شما را ثبت خواهند نمود و در کمترین زمان ممکن برای نصب دوربین مداربسته شما اقدام خواهند کرد.
هزینه نصب دوربین مداربسته به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله تعداد دوربین و ارتفاع سقف. با تغییر در هر کدام از این دو قیمت نیز به دنبال آن تغییر می‌کند. بازه هزینه نصب دوربین مدار بسته از 400 هزار تومان تا نزدیک 4 میلیون تومان متغیر است. به هیچ وجه نگران هزینه نصب نباشید در پروژه های مختلف قیمت ها متفاوت است. یکی از دغدغه های صفاتک قیمت است تا بتواند به مشتری بالاترین کیفیت را با نازلترین قیمت و هزینه انجام دهد.
پس از پایان کار و تست نهایی، برای پرداخت صورتحساب شما می توانید مبلغ را به حساب مجموعه صفاتک واریز کنید.
بله، خدمات ما در صفاتک دارای گارانتی 6 ماهه می باشد و در صورت بروز مشکل می‌توانید با پشتیبانی صفاتک تماس بگیرید.

سوالات متداول نصب دوربین مداربسته

پس از خرید دوربین مداربسته، مهم ترین نکته نصب دوربین است. اگر نصب توسط تکنسین متخصص انجام نشود قطعا شما ضرر خواهید کرد چرا تکنسین نصب باید برای شما بهترین پلن جانمایی دوربین ها را در نظر بگیرد، از لوازم و تجهیزات مناسب استفاده کند و سعی کند زیبایی ظاهری مکان شما را به هم نریزد. شما باید برای نصب دوربین مداربسته دستگاه DVR یا ضبط تصویر، هارد مخصوص ذخیره کردن تصاویر، سیم، کابل و تجهیزات مورد نیاز دیگر را برای آن تهیه کنید.

آیا صفاتک می تواند نصب حرفه ای و ارزان انجام دهد؟

حتما می دانید که باید برای نصب دوربین مداربسته از یک متخصص به روز استفاده کنید. صفاتک با شعار “کیفیت، قیمت، خدمات” بعنوان یک مجموعه ای حرفه ای که تکنسین های متخصص را دارا است در زمینه نصب دوربین مداربسته خیال شما را راحت می کند. صفاتک اطمینان می دهد که با بکارگیری تکنسین آموزش دیده، لوازم اصلی و همچنین ارائه ضمانت نصب در عین کیفیت بالا هزینه پایینی از شما دریافت می کند.

برخی از پروژه‌های انجام شده

درخواست ثبت خدمات
۰۲۱-۷۹۴۴۳