مرجع تخصصی واردات و پخش تجهیزات حفاظتی و نظارتی در کشور ۰۲۱-۷۹۴۴۳

تعمیر جک درب پارکینگ

تعمیر جک درب پارکینگ با توجه به اهمیت آن بسیار حساس است. مهم‌ترین نکته در زمانی که این بخش با مشکل مواجه می‌شود این است که از کمک یک تیم حرفه‌ای که از تجربه‌ی کافی برخوردار است استفاده کنید تا مشکل از ریشه حل شود. تیم صفاتک می‌تواند با استفاده از تخصص و تجربه‌ی خود شما را در این راه همراهی کند.     

مراحل تعمیر جک درب پارکینگ

  • اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که با صفاتک تماس بگیرید. کارشناسان ما در صفاتک اطلاعات شما را ثبت می کنند.
  • کارشناسان اطلاعات شما را به تکنسین اعلام می کنند تا از محل نصب بازدید صورت گیرد. سپس تکنسین برای بازدید تماس میگیرد و با شما هماهنگ می‌کند.
  • پس از بازدید، تکنسین هزینه تعمیر را برآورد می‌کند و به اطلاع شما می‌رساند. همچنین  شما را از جزئیات کار آگاه می‌سازد.
  • پس از انجام تمام این مراحل شما در صورتی که تمایل داشته باشید پروژه تعمیر جک درب پارگینگ شما شروع می‌شود.
مشاوره رایگان خرید

مشاوره رایگان خرید

ارسال فوری

ارسال فوری

پرداخت درب محل

پرداخت درب محل

اصل بودن کالا

ضمانت اصل بودن کالا

    برای راحت‌تر شدن فرایند، تیم صفاتک از قبل به تمامی سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ داده است. در صورت داشتن سوالات بیشتر، با ما در ارتباط باشید.
    صفاتک جزو یکی از معتبرترین مراکز فروش و تعمیر ملزومات امنیتی و حفاظتی ساختمان و … است. این مجموعه علاوه بر برخورداری از تیمی حرفه‌ای و متخصص، تلاش می‌کند تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و به صرفه‌ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

سوالات متداول تعمیر جک درب پارکینگ

    برای ثبت سفارش تعمیر دو راه وجود دارد. اولین راه استفاده از شماره تلفن صفاتک  79443 است. پس از برقراری تماس با این شماره، تیم صفاتک برای عیب یابی و بررسی مشکل حضور پیدا خواهند کرد و به شما مشاوره‌ی لازم را در خصوص اشکال پیش آمده ارائه می‌دهند. راه دیگر، برقراری ارتباط از طریق پیام رسان واتسپ است که می‌توانید در آن جا با تعمیرکاران متخصص این مجموعه در ارتباط باشید.

    به دلیل نامشخص بودن جزئیات تعمیرات نمی‌توان قیمت دقیقی را پیش از معاینه‌ی فنی مشخص کرد. به همین دلیل صفاتک پس از عیب یابی وسیله، قیمت مورد نظر را به مشتری ارائه می‌دهد و مشتری می‌تواند تصمیم بگیرد که فرایند تعمیر با توجه به قیمت مشخص شده ادامه پیدا کند یا خیر.

   یکی از نکات قوت این تیم، داشتن ضمانت ۶ ماهه برای تمامی تعمیرات خود است. در صورتی که به مدت شش ماه، مشکل مورد نظر مراجعه کننده حل نشود و یا دوباره در طی این مدت زمان مشخص بازگردد، تیم صفاتک مسئولیت کامل آن را بر عهده خواهد گرفت.

عیب یابی و تعمیر جک درب پارکینگ

بهتر است که کار عیب یابی و تعمیر جک به تعمیرکاری متخصص سپرده شود؛ با این وجود، برای این که در این خصوص اطلاعات کافی داشته باشید در ادامه مهم‌ترین مراحل عیب یابی این قسمت را برای شما توضیح می‌دهیم.

– بررسی کردن سالم بودن چشمی‌ها

    یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی که در زمان تعمیر کردن جک درب پارکینگ باید به آن توجه شود چشمی‌ها هستند. چشمی جک پارکینگ که به نام فتوسل درب اتوماتیک نیز شناخته می‌شوند یکی از اجزای حیاتی جک در پارکینگ‌ها به شمار می‌روند.
    کثیف شدن یا آسیب دیدن این چشمی‌ها باعث به وجود آمدن اختلالاتی در حرکت در و … خواهد شد. عملکرد این قطعه به دلیل اهمیت بالای آن حساس است و متخصصان معمولا پیشنهاد می‌کنند که بدون داشتن تجربه‌ی قبلی نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدامی صورت نگیرد.

– کسب اطمینان خاطر از درست نصب شدن درب

    نصب درست درب پارکینگ و جک آن از چند جهت اهمیت دارد. مورد اول این است که اگر کار نصب این بخش به خوبی انجام نشود ممکن است اتصال برق پس از مدتی دچار مشکل شود و فعالیت سیستم مختل شود. در چنین مواقعی، بیشتر از آن که به تعمیر جک درب پارکینگ نیاز باشد، باید از یک نصاب حرفه‌ای کمک بگیرید تا این مشکل را برای همیشه حل کند.
    مورد بعدی در خصوص درهای پارکینگی است که به تازگی نصب نشده‌اند. در صورتی که نصاب درب از تخصص و تجربه‌ی کافی برخوردار نباشد، درها به هنگام بسته شدن با هم برخورد خواهند کرد و مشکلات بیشتری به وجود می‌آورند.

– بررسی سالم بودن پایه‌های جک در

    یکی از حوادثی که ممکن است برای هرکس رخ دهد برخورد خودرو و سایر وسایل نقلیه به درب پارکینگ و جک آن است. چنین تصادفی می‌تواند پایه‌های جک را بشکند. تعمیر جک درب پارکینگ در این شرایط ممکن است با توجه به برقی که به آن متصل است خطرناک باشد بنابراین باید پیش از هر اقدامی از قطع بودن جریان برق مطمئن شوید.

– مسدود نبودن راه جک درب پارکینگ

    شاید این مشکل برای شما پیش بیاید که درب پارکینگ در میانه‌ی حرکت از کار می‌افتد و می‌ایستد و حتی برمی‌گردد. برخی از مدل‌های جک، نسبت به موانعی که بر سر راه آن‌ها قرار گرفته است حساس هستند و این موضوع باعث می‌شود تا در صورت مسدود شدن راه آن‌ها، در پارکینگ از حرکت خودداری کند.
    برای تعمیر جک درب پارکینگ در چنین حالتی معمولا دو راه وجود دارد. در ابتدا مطمئن شوید که هیچ مانعی بر سر راه وجود ندارد. به جز این راه می‌توانید حساسیت سنسور جک در پارکینگ خود را کاهش دهید تا دیگر در بین راه متوقف نشود و برنگردد.

هزینه تعمیر جک درب پارکینگ

    مطمئنا یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در زمان خراب شدن جک در پارکینگ به آن توجه کنید، هزینه‌ی تعمیر آن است. با توجه به این که قیمت تعمیر جک درب پارکینگ از قبل به صورت قطعی مشخص نیست، بهترین راه این است که از کمک یک مرکز تعمیر باتجربه استفاده کنید که همراه با مشاوره، مناسب‌ترین قیمت را همراه با بهترین خدمات ممکن به شما پیشنهاد دهد.
    در صورتی که هنوز در خصوص انتخاب بهترین تیم تعمیر جک درب پارکینگ در تهران مطمئن نیستید می‌توانید این کار را به تیم متخصص صفاتک بسپارید تا از نتیجه‌ی کار مطمئن باشید.

تعمیر جک درب پرکینگ

    پیش از این در خصوص مهم‌ترین اصول عیب یابی و تعمیر جک درب پارکینگ برای شما توضیح دادیم. اکنون، رایج‌ترین ایراداتی که ممکن است برای این قطعه پیش بیاید را برای شما شرح خواهیم داد.

ایرادات متداول جک در پارکینگ

    این اشکال می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. جدا از این که ممکن است ریموت دچار مشکل شده باشد و یا باتری آن خالی کرده باشد، این مشکل می‌تواند به خرابی چشمی یا مشکل اتصال برق جک در نیز مربوط باشد.

    دلیل اصلی این مشکل در بیشتر مواقع پارگی و فرسوده شدن سیم‌های سیستم است. در این صورت لازم است تا تمام سیم پیچی‌ها را تعویض کنید تا این مشکل به صورت کامل حل شود.

    در بسیاری از مواقع و به دلایل مختلف ممکن است که افراد به ریموت فابریک که مخصوص سیستم در پارکینگ خودشان است دسترسی نداشته باشند و ناچار به استفاده از ریموت‌های غیراصل شوند. در این موارد، مطابق نبودن ریموت با سیستم می‌تواند باعث مشکلاتی شود و باید با کمک یک فرد متخصص، ریموت با دستگاه ست شود.

    قطعی یا خرابی فیوز و دستگاه مرکزی می‌تواند باعث ایجاد مشکل در کارکرد جک درب پارکینگ شود و نیاز است یک فرد متخصص این موضوع را بررسی کند تا از محل دقیق مشکل اطلاع پیدا کنید.
    شما عزیزان می‌توانید در هر زمانی با صفاتک تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و تعمیر تیم متخصص ما برخوردار شوید.

درخواست ثبت خدمات
۰۲۱-۷۹۴۴۳