انتخاب دزدگیر اماکن

بهترین دزدگیر برای باغ

بهترین دزدگیر باغ

برای انتخاب بهترین دزدگیر باغ، ویلا و به طور کلی املاک وسیع، برای صاحبان آنها مسئله ای مهم است. حفاظت و امنیت مکان های وسیع به خودی خود امری چالش برانگیز است.

مدیریت و نظارت این مکان ها دشوار است و وقتی مشکل اعلام خطر یا آژیر خطا نیز به آن اضافه می شود، پیچیده تر و دردسرسازتر می شود. به همین دلیل نصب دزدگیر اماکن برای محیط های باز کاری تخصصی است. حال اینکه دزدگیر اماکن چیست و باید از چه برندهایی خرید کنیم خود بحثی جداست.

برای مثال گاهی ممکن است با تکانی کوچک در حد تکان پرده ها آژیر خطر بیهوده به صدا درآید. گاهی با محرک های نوری مثل دستگاه های کوچک لیزر که حکم اسباب بازی را دارند یا نقص یک لامپ و خاموش و روشن شدن آن، آژیر خطر به صدا در می آید.

گاهی نیز عبور حشرات یا ورود آن ها به تجهیزات امنیتی دردسر ساز می شود. همچنین در باغ ها و محیط های باز با عبور و مرور حیوانات کوچک و تکان درخت ها ممکن است برخی سنسورها واکنش نشان دهند و آژیر خطر به صدا درآید.

 

بهترین دزدگیر برای باغ

برای رفع یا دست کم کاهش چشم گیر مشکلات حفاظت از جمله آژیر خطا، تیم تخصصی ما تدابیری چون «چشمی های حساس به وزن»، «سنسورهای شوک برای دیوارها» و «نصب مگنت برای درها و دریچه ها» دارد که کارکرد اصلی آن ها دقت در حفظ امنیت و پیش گیری از آژیر خطاست که در ادامه شرح مفصل آن خواهد آمد.

مسئله مهم دیگر برای دزدگیر ویلا، نصب صحیح و اصولی است. در صورتی که این کار به تیمی از افراد کاردان و متخصص سپرده شود که مکان یابی مناسبی برای نصب تجهیزات داشته باشند و به انواع وسایل لازم مجهز باشند، حفاظت و امنیت مکان همراه با کمترین امکان وجود خطا یا آژیرهای بیهوده تحقق خواهد یافت.

اگر قصد خرید بهترین دزدگیر اماکن را دارید حتما قبل از خرید مقاله دزدگیر سیم کارتی ارزان را مطالعه کنید.

 

چشمی حساس به وزن

در سیستم های امنیتی باغ بارها اتفاق می افتد که به دلیل حرکت حیوانات یا درخت ها آژیر به صدا درمی آید. این موضوع برای صاحبان ملک که باید دائما نظارت داشته باشند و وجود خطر را بررسی کنند، بسیار آزاردهنده و مشکل ساز است.

راه حلی که ما برای این عزیزان پیشنهاد می کنیم این است که در سیستم های امنیتی چون دزدگیر باغ ویلا از چشمی های حساس به وزن استفاده کنند که برای هرگونه حرکتی آژیر را به صدا درنیاورد.

برای مثال می توان وزن بیست یا سی کیلوگرم را در نظر گرفت و در این صورت چشمی، با حرکت موجودات و حیواناتی که وزنی کمتر از این دارند، به صدا در نخواهد آمد.

بهترین دزدگیر برای باغ

سنسورهای شوک برای دیوارها

در خصوص باغ ها و املاک وسیع که امکان سرکشی دائمی به همه نقاط آن وجود ندارد، گاهی سارقان به ویژه در جایی که تحت پوشش دوربین مداربسته یا چشمی نیست و دری هم وجود ندارد، با تخریب دیوار اقدام به ورود به مکان می کنند.

در صورتی که برای دیوارها سنسورهای شوک نصب شود، از ورود سارقان از این طریق پیشگیری می کند. این سنسورها تنها در شرایطی به صدا در می آیند که دیوار تخریب شود و فردی قصد ورود به مکان از آن راه را داشته باشد. سنسورهای شوک که روی دیوارها نصب می شوند، مناسب همه مکان های محصور با دیوار شامل باغ یا باغ ویلا هستند.

 

بهترین دزدگیر باغ

 

مگنت درها و دریچه ها برای بهترین دزدگیر باغ

از بهترین اقدامات برای سیستم های امنیتی باغ یا دزدگیر باغ ویلا، استفاده از مگنت های حساس در قسمت درها و دریچه هاست. مهم ترین محل نصب آن می تواند در ورودی اصلی باغ باشد اما میتوان تعداد بیشتری از این مگنت ها را در همه جاهایی که در یا دریچه ای هست و به سارقان امکان ورود می دهد کار کرد.

کارکرد دقیق مگنت ها به این صورت است که در هر قسمت که دو بخش از هم جدا می شوند، مثل درها، پنجره ها، دریچه کولرها و … نصب می گردند و به محض جدا شدن یعنی باز شدن در یا دریچه، آژیر به صدا درمی آید.

خوبی این مگنت ها در نداشتن خطاست زیرا صاحبان مکان برای ورود و خروج قفل را باز و بسته می کنند اما اگر کسی به وسیله ای دیگر قصد ورود به مکان را داشته باشد، آنگاه با کمک مگنت ها آژیر به صدا درمی آید بنابراین امکان خطا آن تقریبا صفر است و استفاده از آن ها توصیه می شود. از این مگنت ها می توان برای در ورودی باغ، پارکینگ، کرکره، پنجره و … استفاده کرد.

 

بهترین دزدگیر باغ

 

استفاده از تجهیزات کامل و مهارت تیم تخصصی

چنان که گفتیم مسئله حائز اهمیت برای بیشتر صاحبان باغ و ویلا در انتخاب دزدگیر اماکن مناسب، حفاظت کامل با نداشتن آژیر خطاست. باغ ها و ویلاها غالبا محل های زندگی اصلی افراد نیستند و چنانچه اعلام خطر صورت بگیرد، صاحبان معمولا ناچار به طی مسافت و صرف وقت زیادی برای رسیدگی و بررسی موضوع هستند.

زمانی که محیط وسیع و باز باشد، امکان ورود و حرکت حیوانات یا به طور کلی همه عوامل تحریک کننده سنسورها و تجهیزات امنیتی بالاست و تشخیص این که کدام مورد واقعا نیاز به اعلام خطر دارد و کدام مورد بی اهمیت است، امری دشوار خواهد بود. به همین دلیل است که توصیه می شود حتما از یک تیم متخصص در نصب دزدگیر باغ و ویلا کمک گرفته شود.

مزیت کمک گرفتن از یک تیم تخصصی با تجهیزات کامل و همه جانبه در این است که با مهارتی که دارند تنها در مکان هایی که لازم است، تجهیزات و دستگاه های مناسب را نصب و تنظیم خواهند کرد. ما با فرستادن ماشین امکانات، تیم متخصص خود را کاملا تجهیز می کنیم تا در صورت نیاز به همه امکانات دسترسی داشته باشند.

 

آنچه باید در نصب دزدگیر برای باغ و ویلا بدان توجه شود

 

نصب دزدگیر برای باغ

 

در سیستم های امنیتی باغ و محیط های باز و وسیع مهم است که دوربین ها و چشمی ها هریک بر بخش مشخصی از مکان تمرکز داشته باشند تا به محض اعلام خطر بتوان تشخیص داد که باید به کدام قسمت سرکشی کرد.

مهم است که چشمی ها به محض کوچک ترین حرکتی آژیر را به صدا درنیاورند و تشخیص صحیحی از خطر داشته باشند که این ویژگی با کاربرد چشمی های حساس به وزن فراهم می شود.

اگر مجموعه ای از تجهیزات «چشمی حساس به وزن»، «سنسورهای شوک دیوارها» و «مگنت های دزدگیر» به کار گرفته شوند و هریک بر مبنای تجربه و تخصص تیم ماهر به تعداد مناسب و در جای های مناسب نصب شوند، ضمن آن که حفاظت و امنیت مکان تضمین می شود، امکان وقوع آژیر خطا یا اعلام خطر بیهوده که مسئله اساسی صاحبان این املاک است، به صفر خواهد رسید.

نصب دزدگیر برای باغتان را دست کم نگیرید. اگر چه خرید و نصب دزدگیر باغ ویلا هزینه اندکی برای شما دارد. اما در عوض، امنیت خاطر و آرامش را  برای شما به ارمغان می‌آورد.

همچنین نقش دیگر دزدگیر ساختمان و باغ، بازدارندگی آن است. وقتی افراد متفرقه هشدارهای دزدگیر را بشنوند، یا ببینند که این باغ مجهز به دزدگیر هست. از ورود به آنجا اجتناب می‌کنند.

صفاتک به عنوان مجری تخصصی امور امنیتی ساختمان و دزدگیر باغ، برای راهنمایی و مشاره در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *